Rezerwacja

Rezerwacji mogą dokonywać Państwo online, wypełniając poniższy formularz lub telefonicznie, korzystając z danych kontaktowych dostępnych po lewej stronie.

więcej

Restauracja Wilanów – dostępne udogodnienia

Kontakt

ul. Klimczaka 22, 02-797 Warszawa 

czynne pon - sob 12 - 22, niedz 12 - 22

( kuchnia czynna codziennie do godz. 22:00 )

tel. (22) 412 04 57

tel. +48 781 71 78 78

fax (22) 412 04 58 

restauracja@vilanova.pl

mapka dojazdu

Catering i dostawa

Jedzenie na dowóz

Niepowtarzalny smak naszych potraw może zawitać również w Państwa domu. Ogromny wybór z szerokiej gamy smaków dostępnych w naszym menu sprawi, że każdy posiłek stanie się nowym doświadczeniem. Jedzenie na dowóz jest starannie zapakowane, a otrzymana potrawa aromatyczna i estetycznie podana.

Nasze dania dowozimy między godziną 12 a 22, w obrębie Wilanowa i okolic (Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Sadyba).

Catering

Vilanova to także szeroki pakiet usług cateringowych dla firm. Cechuje nas niebywała elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zestaw potraw, dopasowany do charakteru spotkania, bankietu czy konferencji. Zasugerujemy wybór dekoracji stołów i pomieszczeń. Zadbamy o estetykę serwowanych dań oraz o kompleksową  i życzliwą obsługę. Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Catering oferujemy na terenie Warszawy i okolic.

Lunch

Warszawa jest miastem, gdzie przez caly tydzień pracuje się na najwyższych obrotach. Od poniedziałku do piątku, oferowany przez nas ciepły lunch z pewnością doda Państwu energii i umili nawet najbardziej intensywny dzień pracy. Hermetycznie, a zarazem estetycznie zapakowane jedzenie zawsze otrzymają Państwo na czas i w atrakcyjnej cenie. Lunch na dowóz zapewniamy na terenie całego Wilanowa i okolic (m.in. Powsin, Konstancin) w godzinach od 12 do 16. Zachęcamy także do odwiedzin naszego lokalu podczas przerwy obiadowej, szczególnie gości z Wilanowa i pobliskiego Ursynowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym LUNCH MENU